Торговий коледж

Запорізького національного університету

Студентська рада Торгового коледжу ЗНУ

Студентське самоуправління має важливе значення в житті кожного учбового закладу. Адже воно сприяє організації культурного життя, яке урізноманітнює навчальний процес. З ініціативи та за допомогою студентського активу влаштовуються свята, наукові та спортивні заходи.

Мета студентського активу – не тільки оптимізувати учбовий процес, а й зробити життя в коледжі максимально цікавим та комфортним, допомагати студентам у вирішенні їх побутових та соціальних проблем, пропагувати здоровий спосіб життя та любов до Батьківщини, формувати навички самоуправління.

Саме тому ми готові вислухати студентів стосовно будь-якого питання.

Ми дотримуємося принципу “Ваші ідеї не залишаться без уваги. Ви пропонуєте, а ми їх реалізуємо!”

Адже наше гасло скандує: “Один коледж, одні цілі, одне майбутнє!”

Голова студентської ради ТК ЗНУ Крнатян Аріанна


Наша діяльність

Студентський актив Торгового коледжу влаштовує багато культурних закладів щоб розважити студентів, зблизити їх між собою та привити їм патріотизм і повагу до старших поколінь. В цьому навчальному році ми вже встигли провести низку заходів.

Гуманітарна допомога українським військовим

Студентська рада Торгового коледжу вже декілька разів відправляла гуманітарну допомогу українським військовим. У цьому приймають добровільну участь абсолютно всі групи коледжу, адже це дуже важливо для всіх українців.

Оголошення

Контакти

Тел./факс приймальної директора: (0612) 63-37-79

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41